Бондарєв Юрій

У найкоротші терміни фахівцями компанії була запропонована максимально функціональна фінансова модель, що дозволяє врахувати всі нюанси бізнес моделі Husse, українського законодавства і економічної ситуації в Україні.

Венгровська Марина

Підхід MOST приємно вразив – перед тим, як продавати, команда повністю перевірила та доопрацювала наявні матеріали, допакувала франшизу, продумала механізми оптимізації податків при виході на міжнародний ринок, прорахувала вартість по обслуговуванню і реєстрації компанії за кордоном. Ми чітко знали, яка наша стратегія розвитку, куди нам рухатись і що робити для того, щоб мережа була успішною.

Бобровська Інна

Була поставлена задача ребрендинга нашого логотипа: символа бренду, кольорової гами, типографії, подачі логотипа, фірмовий стиль. Команда MOST провела успішну розробку та презентацію, були враховані усі наші побажання та вимоги, а також отримали цінні поради, чому дуже вдячні.

Черевко Іван

Співробітники компанії проявили себе як кваліфіковані фахівці і якісно розробили всі необхідні матеріали, проводили консультації, було видно, що вони зацікавлені в результаті.

Гелюс Андрій

Фінансова модель була справжнім відкриттям і приємно здивувала своєю функціональністю. Завдяки наданим підрахункам відразу стало зрозуміло які витрати є значними, що необхідно оптимізувати, на яких послугах зробити акцент.

Коваленко Людмила

Шановні Партнери, ТОВ «Простір» високо цінує співпрацю з компанією «MOST» та висловлює свою подяку за надання високоякісного глибинного аналізу ринку трекінгових систем України, який був виконаний вчасно у найкоротші терміни і допоміг оперативно прийняти низку управлінських рішень, що сприяли ефективному вирішенню потреб клієнтів.